Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 26, 2016 in Budowa, Remont | 0 comments

Nowoczesne biokominki Wrocław

Nowoczesne biokominki Wrocław

Kominek zawsze kojarzy się z ciepłem i romantyzmem. Nadal pozostaje marzeniem wielu osób. Jednak klasyczny kominek w mieszkaniu, niestety wiąże się z brudem. Trzeba nosić drewno, czyścić go. Ogólnie jest bardzo dużo pracy, aby zapłonął w nim ogień.
Z nowymi rozwiązaniami w tej kwestii przychodzą nam biokominki. Są to kominki zasilane biopaliwem. Może ono mieć formę płynną albo żelową. Nie trzeba ich podłączać do komina, więc nie emitują toksycznych substancji, ani popiołu. Można je postawić w każdym miejscu w mieszkaniu.
Biokominki pełnią głównie funkcję dekoracyjną. Są niewielkie i poręczne. Obecnie producencie biokominków prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów. Biokominek może emitować niewielkie ilości ciepła, ale nie może być stosowany jako ogrzewanie. Jednorazowe wypełnienie zbiornika na paliwo wystarcza na 2-9 godzin używania kominka.
Nowoczesne biokominki są bardzo bezpieczne. W wyniku spalania paliwa wyzwala się jedynie para wodna i niewielkie ilości dwutlenku węgla. Całkowicie nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu.
Biokominek to dekoracyjny element pomieszczenia i tworzy ciepły klimat. Pasuje do każdego wnętrza.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *