Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 3, 2019 in Tematy pozaremontowe | 0 comments

Mydlana woda

Mydlana woda

Woda, która leczy. Spotkałeś się kiedykolwiek z terminem wody martwej lub żywej? Po co jest ona wytwarzana, jakie ma skutki długotrwałe jej stosowanie.

Co to jest woda żywa?

W najprostszy sposób określana, to woda o odczynie zasadowym, jej powstanie zawdzięczane jest poprzez zastosowanie katody. Jak ją rozróżnić? W bardzo prosty sposób, posiada białawe, mleczne zabarwienie i odczyn pH, który przekracza 10.
Żywa woda spotykana jest od dawna, w legendach, bajkach, opowieściach wielu pokoleń. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten miał zawsze pozytywny wydźwięk, woda, która dawała życie, zdrowie czy też nadludzki siły.
W obecnych czasach woda ta jest stosowana w medycynie konwencjonalnej. Leki odchodzą na drugi plan, jenak zanim z nich zrezygnujemy warto się upewnić, czy będą działać w Twoim przypadku. Przecież w konsekwencji przeprowadzonych procesów nadal woda. Leczenie wodą to nie wszystko, podczas tych zabiegów należy wprowadzić odpowiednia, specjalistyczną dietę, która utrzyma nasz organizm w odpowiednich ryzach. Za pomocą elektrolizy reguluje się takie substancje jak magnez, żelazo, potas, wapń czy sód. Podczas tego procesu w wodzie wytwarzane są wodorotlenki, które odpowiadają za powstawanie osadu oraz zmętnienie. Woda posiada charakterystyczny mydlany smak i zapach.

Więcej znajdzie na https://harmonyh2o.com

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *