Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 25, 2021 in Budowa | 0 comments

10 ozdób, których potrzebujesz w swoim domu

10 ozdób, których potrzebujesz w swoim domu

W zależności od tego, w jakim stylu urządzony jest Twój dom lub mieszkanie, będziesz potrzebował odpowiednich dodatków do wystroju. Jeśli zauroczyłeś się w stylu loftowym, industrialnym powinieneś szukać dodatków drewnianych lub wykonanych sposobem zwanym metaloplastyka artystyczna. Tego typu, surowe ozdoby i metalowe elementy użytkowe znakomicie sprawdzające się we wnętrzach loftowych, znaleźć można w sklepie internetowym sprzedającym dekoracje Dąstal. Mogą być to ramki, figurki ozdobne lub inne przedmioty.

Jeśli Twoje mieszkanie zgodne jest ze stylem rustykalnym, będziesz potrzebował uniwersalnych, naturalnych kolorów. Kolory ziemi: beże, zielenie i brązy znakomicie się u Ciebie sprawdzą. Wybierając dodatki, trzymaj się tych barw. Na ścianie na przykład pięknie prezentować się będzie obraz w brązowej ramie z widocznymi słojami drewna.

Oświetlenie również może stanowić piękną ozdobę wnętrza. Lampy potrafią być istnym dziełem sztuki. Mając pokój urządzony w stylu skandynawskim możesz wybrać delikatną białą lampę, która zapewni Ci wieczorem nastrojowe światło. A jeśli aranżacja wnętrza jest bardziej eklektyczna, próbuj lamp wyglądających jak reflektory, liny marynarskie czy statyw do aparatu.

Świetnym pomysłem, który pełni zarówno funkcję praktyczną jak i dekoracyjną jest parawan. Wybierz taki, który najlepiej pasować będzie do wnętrza i podziel nim pokój na dwa mniejsze pomieszczenia. Znakomitą ozdobą będzie także stolik kawowy, na przykład w stylu glamour. Do każdego stylu aranżacji pasować też będą pojemniki na przechowywanie różnych przedmiotów. Mogą być to metalowe puszki lub materiałowe czy też papierowe boksy.

Pościel lub narzuta to również rzeczy, które oprócz praktycznego zastosowania znakomicie podkreślają styl i charakter danego wnętrza. Podobnie jak poduszki dekoracyjne – dostępne są przeróżne ich wielkości, kształty, kolory i wzory. Ozdobą może być także jakikolwiek mebel, który swoim designem zwraca uwagę i dopełnia atrakcyjność wnętrza, na przykład krzesło z finezyjnym stelażem czy regał o pięknych gałkach.

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *